Nora Marmara Luxury Villas In Istanbul

Nora Marmara Luxury Villas In Istanbul ligger i Istanbul med 4 værelser måler det 625 m² og rummer 8 gæster. Der er et tekøkken og 5 badeværelser.

Gæsterne kan nyde havet udsigt fra deres værelser.

På stedet tilbydes der en swimmingpool.

Det tager 12 minutters gang fra villaen til Olympia Center Alisveris Merkezi og 10 minutters kørsel til Cakil Goleti. Hvad angår spisemuligheder, serverer den nærliggende Ayazma Cay Bahcesi tyrkiske retter. Sunrise Beach Kumburgaz ligger ved siden af villaen.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Nora Marmara Luxury Villas In Istanbul
Fuar Villa
pris kun for mobil

Fuar Villa

4.0
Passende 1 anmeldelse
14.7 km fra overnatningsstedet
USD 175 USD 158
pr. nat
Cloud Nine By Alara - Luxury Private Pool And Garden Villa
pris kun for mobil

Cloud Nine By Alara - Luxury Private Pool And Garden Villa

10
Enestående 5 anmeldelser
16.2 km fra overnatningsstedet
USD 570 USD 513
pr. nat
Central 5 Bedroom 5 Bathroom, Newly Renovated Villa At The Heart Of The City
pris kun for mobil

Central 5 Bedroom 5 Bathroom, Newly Renovated Villa At The Heart Of The City

5.2
Passende 9 anmeldelser
41.5 km fra overnatningsstedet
USD 101 USD 91
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Istanbul
    48 km

    Togstationer

    Yenikapi Train Station
    43 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    I køkkenet

    • Kedel
    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    For børn

    • Tremmesenge/vugger

    Fritid

    • Udendørs pool
    • Have

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Varme
    • Dagligstue
    • Terrasse
    • Te- og kaffefaciliteter
    • Spisebord
    • Strygeservice

    På badeværelset

    • Vaskemaskine
    • Gratis toiletartikler

    Enheder

    • Fladskærms TV

    Design

    • Tæppebelagt gulv

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder

    Kæledyr

    • Kæledyr tilladt

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 14:00 indtil 23:00
    Udtjekning: fra 10:00 indtil 11:00
    Licensnr.34183,34184,34245,342926,342927
    Ofte stillede spørgsmål
    • Er der parkering i nærheden af Nora Marmara Luxury Villas In Istanbul?
      Ja, der er en parkeringsplads til rådighed for gæsterne i Nora Marmara Luxury Villas In Istanbul.
    • Hvor meget koster det at bo på Nora Marmara Luxury Villas In Istanbul?
      Prisen for en overnatning i Nora Marmara Luxury Villas In Istanbul er 297$.
    • Hvad er reglerne for ind- og udtjekning på Nora Marmara Luxury Villas In Istanbul?
      Gæster på Nora Marmara Luxury Villas In Istanbul skal checke ind senest 23:00 og checke ud senest 11:00.
    • Er der en pool på Nora Marmara Luxury Villas In Istanbul?
      Ja, gæsterne på Nora Marmara Luxury Villas In Istanbul kan nyde den en swimmingpool, der er placeret på stedet.
    • Er denne villa kæledyrsvenlig?
      Ja, kæledyr er normalt tilladt på denne villa, men det er altid bedst at ringe i forvejen for at være sikker.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Istanbul
    48 km

    Togstationer

    Yenikapi Train Station
    43 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Nora Marmara Luxury Villas In Istanbul

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk